SZKOLENIE Z RITĄ

Jak ochronić dziecko przed złym napięciem mięśniowym?

Objawy. Przyczyny. Wskazówki jak pomóc niemowlakowi.26 stycznia 2023

20:00- 22:00

Szkolenie online

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ?

WZMOŻONE NAPIĘCIE MIĘŚNIOWE

Dowiesz się czym jest wzmożone napięcie mięśniowe.
Omówimy 6 objawów wzmożonego napięcia mięśniowego u niemowlaków m. in. prężenie, zaciskanie piąstek czy problemy ze snem
Omówimy 5 objawów wzmożonego napięcia mięśniowego u dzieci powyżej 1 roku życia
Poznasz 10 przyczyn wzmożonego napięcia.

OBNIŻONE NAPIĘCIE MIĘŚNIOWE

Dowiesz się czym jest obniżone napięcie mięśniowe.
Omówimy 13 objawów obniżonego napięcia mięśniowego u niemowlaków m in. problemy z jedzeniem, podporem, "rozlany brzuszek"
Omówimy 7 objawów obniżonego napięcia mięśniowego u dzieci powyżej 1 roku życia
Poznasz 7 przyczyn obniżonego napięcia.

PROGRAM SPOTKANIA

Czym jest napięcie mięśniowe?


Wzmożone i obniżone napięcie mięśniowe


Przyczyny i objawy zaburzeń napięcia mięśniowego


Walka z zaburzeniami napięcia mięśniowego


Prawidłowa pielęgnacja


Sesja pytań i odpowiedzi


PARTNERZY WYDARZENIA

BIORĄC UDZIAŁ W WYDARZENIU DODATKOWO OTRZYMASZ:

10 plansz 

poglądowych dot. napięcia mięśniowego na zawsze.

Darmowy dostęp 

do aplikacji mobilnej Pomelody na 3 miesiące

Dostęp do mojej Zamkniętej Grupy 

na FB z możliwością zadawania pytań.

Dostęp do materiału przez 7 dni 

po evencie (możliwość dowolnego odtwarzania)

-10%

na wszystkie produkty na www.kursnadziecko.pl

-20% 

na www.szumisie.pl

-5% 

na www.pomelody.pl

- 10 % 

na www.24hugs.pl na chusty i nosidełka

-5%

na www.attipas.pl

Szkolenie
Sesja Q&A
Bonusy

Najczęściej zadawane pytania

Skąd będę wiedziała gdzie się mam zalogować?

Zaraz po zakupie zostaniesz przekierowana na stronę rejestracji na webinar.

Podaj swoje dane i za chwilę otrzymasz link do wydarzenia,

Co jeżeli nie będę mogła wziąć udziału

Nic się nie martw. Rozumiemy że jesteś rodzicem i może się przytrafić sytuacja losowa, która nie pozwoli Ci zalogować się w czwartek o 20:00. Szkolenie będzie nagrane i będziesz miała dostęp do niego przez kolejne 7 dni.

Kiedy będę miała dostęp do bonusów?

Bonusy zostaną wysłane po zakończeniu szkolenia.

Czy będę mogła zadać pytanie Ricie?

Tak oczywiście. Na koniec szkolenia będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Jeżeli Rita z jakiegoś powodu nie będzie w stanie odpowiedzieć na nie na żywo to zrobi do mailowo.

Opinie o moich szkoleniach i kursach:

"Webinar był super, widać ogrom wiedzy i do tego super sposób przekazywania:)
Na razie przeglądam materiały, jako że mały jeszcze się nie urodził, zacznę od fotelika i od pierwszej pomocy a do grudnia zapoznam się z lekcjami. A kiedy zderzę się z płaczącą rzeczywistością będę do nich wracać;)"

Weronika Radwan-Gajda

"Kurs jest super 🙂 cała przydatna wiedza w pigułce i co najważniejsze - podana w praktycznej formie do której można wracać i oglądać kilkukrotnie (co ważne dla początkujących 😊)."

Beata Mizyn

"Btw wspaniały webinar, super się Panią słucha, zamiast odsypiać nocne karmienia zabieram się za doszkalanie, bo dotychczas wszystko intuicyjnie ( i jak się okazuje niekoniecznie prawidłowo ;p)"

Justyna Płócienniczak

"Na stronę "Kursu na dziecko" trafiłam całkowicie przypadkiem - nie pamiętam dokładnie, ale chyba była to najpierw reklama na facebooku. Po oglądnięciu Pani live stwierdziłam musze to mieć! Nie miałam wątpliwości, bo Pani mnie po prostu oczarowała swoim "tłumaczeniem" - nie ukrywam, że darmowych webinarów organizowanych przez różnych specjalistów oglądnęłam dość sporo (na pewno ponad 10) i w sumie tylko u Pani podjęłam tak szybko decyzję! Na prawdę jest Pani niesamowitą osobą! Nie spotkałam w internecie lepszego kursu przede wszystkim dlatego, że tłumaczy Pani wszystko powoli. Dodatkowo dzieci na filmikach nie są jakimiś laleczkami, tylko są to żywe, ruszające się w każdym kierunku niemowlaczki i dla kobiety w pierwsze ciąży daje to niesamowitą wiedzę jak takie dziecko funkcjonuje. Czy poleciłabym Pani kurs? Pani Rito! Już poleciłam! I dodatkowo polecę z pewnością w przyszłości jak tylko spotkam jakąś przyszłą mamusię. Co więcej grupa na facebooku jest też niesamowita, bo bardzo szybko Pani odpowiada na wszystkie pytania. Na razie mój bobas siedzi w brzuszku, ale dzięki Pani jestem spokojna i jak tylko pojawi się na świecie to wiem, że mogę zawsze zajrzeć do filmików z kursu, a jak będę mieć pytania to napisać na grupie. To świetnie mieć takie wsparcie na początku tej niesamowitej przygody jaką jest rodzicielstwo! Jeszcze raz Pani Rito bardzo dziękuję!"

Joanna

"Kurs to niezastąpiony przewodnik po czeluściach początkującego rodzicielstwa, a Pani poprzez swoj profesjonalizm zdobyła u mnie ogromne zaufanie...a dość sceptycznie podchodzę do internetowych "specjalistów" ."

Aneta Nawrocka

"Na wstępie powiem że, jestem bardzo zadowolona z Pani Webinaru szczególnie dlatego że, utwierdziłam się w wiedzy którą już posiadałam ( jest to moja pierwsza ciąża) ale dużo nauczyłam się od przyjaciółki i staram się być świadoma mamą 😁
Dodatkowo bardzo fajnie że zostało pokazane jak przechwytywać bobasa i proszę mi wierzyć że pokazując mężowi który nie mówi po Polsku nawet nie musiałam tłumaczyć już sama wizualizacja mu dużo dała a przy okazji zrobił wielkie oczy bo to co ja mu tłumaczyłam miał udowodnione przez eksperta więc dziękuję za to !"

Patrycja Rudnicka

"Dzień dobry pani Rito, na wstępie chciałabym bardzo pani podziękować za dzisiejsze webinarium. Jestem w 14 tyg ciąży która jest zarówno przeze mnie jak i mojego męża szalenie wyczekana. Nie ukrywam że każda dotychczasową próba poszerzenia wiedzy dotyczącej macierzyństwa kończyła się paniką histerią i przerażeniem...dzisiaj obejrzałam całe szkolenie z totalnym spokojem wręcz przekonaniem że dam radę bo wcale nie jest to wszystko takie trudne. Bardzo pani dziękuję 😉 tak jak wspomniałam jestem jeszcze we wczesnej ciąży dlatego z góry bardzo proszę o przedłużenie kursu . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie."

Agata

"Muszę powiedzieć, że jeszcze nigdzie nie znalazłam kursu/bloga/książki gdzie dostałabym tyle konkretnych i merytorycznych informacji. :)"

Monika Szmigiel

Szkolenie
Sesja Q&A
Bonusy

© Copyright YourCompany. All Rights Reserved.

Kurs-na-dziecko-logo