Misie Szumisie – czy warto kupić?

Misie Szumisie – czy warto kupić?

Pierwsze 3 miesiące życia dziecka często nazywa się czwartym trymestrem ciąży dlatego, że noworodek potrzebuje snu w warunkach przypominających te z łona matki. Maluszki dobrze zasypiają przy szumie, ponieważ ten dźwięk kojarzy im się z dźwiękiem z brzucha mamy. To daje im poczucie ciepła oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu dziecko szybciej się wycisza oraz uspokaja. 

Kilka lat temu mama małego Antosia miała problem z usypianiem synka, dlatego też co noc włączała suszarkę, aby chłopczyk usnął. Szum urządzenia powodował, że Antoś szybko zasypiał, a co najważniejsze nie wybudzał się co kilka minut. Było to jednak bardzo uciążliwe dla samej mamy, która zaliczyła wiele bezsennych nocy. Pewnego razu pomyślała o tym, że gdyby ten dźwięk schować do misia, można byłoby bezpiecznie zostawić go przy dziecku. I tak kilka lat później powstał szumiący miś – Szumiś. 

5 różnych dźwięków

Szumiś to szumiący miś, który emituje aż 5 różnych dźwięków:

   

   • szumisiowy szum,

   • szum różowy,

   • fal morskich,

   • padającego deszczu

   • szum wód płodowych z bijącym sercem.

  Misie Szumisie są bezpieczne od pierwszego dnia życia, dlatego też są polecane przez lekarzy, psychologów oraz położne. 

  Jak działa Miś Szumiś?

  W środku misia jest schowane tzw. szumiące serce. Produkt jest uszyty z miękkiego, atestowanego materiału, który można bezpiecznie prać w pralce. Posiada czujnik snu, który po 60 minutach pracy urządzenia wycisza się i sam wyłącza. Gdy maluszek zaczyna płakać, czujnik automatycznie uruchamia misia. Co ważne – głośność dźwięku może być regulowana, a nadto spełnia europejskie normy bezpieczeństwa. 

   

  Dla młodych mam prowadzę też darmowe webinary. Ta wiedza na pewno Ci się przyda. Podczas webinaru powiem m.in. o tym: 

  • Jak pomoc niemowlakowi samodzielnie zasypiać?

  • Jak zrozumieć płacz dziecka?

  • Jak zdrowo opiekować się niemowlakiem?

  Przyjdź koniecznie! W prezencie otrzymasz ode mnie 2 e-booki: Skalę Denver do oceny rozwoju Twojego dziecka oraz Jak podróżować samolotem z dzieckiem. Warto 🙂