Misie Szumisie – czy warto kupić?

Misie Szumisie – czy warto kupić?

Pierwsze 3 miesiące życia dziecka często nazywa się czwartym trymestrem ciąży dlatego, że noworodek potrzebuje snu w warunkach przypominających te z łona matki. Maluszki dobrze zasypiają przy szumie, ponieważ ten dźwięk kojarzy im się z dźwiękiem z brzucha mamy. To daje im poczucie ciepła oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu dziecko szybciej się wycisza oraz uspokaja. 

Kilka lat temu mama małego Antosia miała problem z usypianiem synka, dlatego też co noc włączała suszarkę, aby chłopczyk usnął. Szum urządzenia powodował, że Antoś szybko zasypiał, a co najważniejsze nie wybudzał się co kilka minut. Było to jednak bardzo uciążliwe dla samej mamy, która zaliczyła wiele bezsennych nocy. Pewnego razu pomyślała o tym, że gdyby ten dźwięk schować do misia, można byłoby bezpiecznie zostawić go przy dziecku. I tak kilka lat później powstał szumiący miś – Szumiś. 

5 różnych dźwięków

Szumiś to szumiący miś, który emituje aż 5 różnych dźwięków:

  • szumisiowy szum,
  • szum różowy,
  • fal morskich,
  • padającego deszczu
  • szum wód płodowych z bijącym sercem.

Misie Szumisie są bezpieczne od pierwszego dnia życia, dlatego też są polecane przez lekarzy, psychologów oraz położne. 

Jak działa Miś Szumiś?

W środku misia jest schowane tzw. szumiące serce. Produkt jest uszyty z miękkiego, atestowanego materiału, który można bezpiecznie prać w pralce. Posiada czujnik snu, który po 60 minutach pracy urządzenia wycisza się i sam wyłącza. Gdy maluszek zaczyna płakać, czujnik automatycznie uruchamia misia. Co ważne – głośność dźwięku może być regulowana, a nadto spełnia europejskie normy bezpieczeństwa. 

Czy warto kupić Misia Szumisia?

Po recenzję Misi Szumisi zapraszam na moją stronę: