Show Order Summary
127,00 zł
Product Subtotal
Dziecko 0-6 miesięcy
Niemowlę: 0-6 + Prezenty
  × 1
127,00 
Subtotal 127,00 
Total 127,00  (zawiera 23,75  VAT)

Customer information

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Dziecko 0-6 miesięcy
Niemowlę: 0-6 + Prezenty
  × 1
127,00 
Kwota 127,00 
Łącznie 127,00  (zawiera 23,75  VAT)
JEDNORAZOWA OFERTA - 63% OFF - TYLKO 149,00  99,00 
Ten kurs to wskazówki od 2 ekspertów – ratownika medycznego z ogromnym doświadczeniem oraz fizjoterapeutki dziecięcej. Jest to ten rodzaj wiedzy, której mam nadzieję nie będziesz musiała stosować, ale musisz ją mieć! Spis lekcji: Ocena stanu poszkodowanego ABCDE, Wysoka gorączka – dawkowanie leków przeciwgorączkowych, Zachłyśnięcie (np. mlekiem), Zakrztuszenie, Zadławienie, Połknięcie ciała obcego, Wbite ciało obce, Wezwanie pomocy – rozmowa z dyspozytorem Lekcja 9 Resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO)
JEDNORAZOWA OFERTA - 63% OFF - TYLKO 39,00 
Rodzice z niecierpliwością czekają na narodziny dziecka, a potem na jego pierwszy uśmiech, uścisk czy chociażby pierwsze słowo. Pamiętajmy, że każde dziecko ma własne tempo rozwoju, które różni się w poszczególnych aspektach. Prezentuję tabele – Skalę Rozwoju Psychomotorycznego, która ułatwia obiektywną ocenę rozwoju dziecka od urodzenia do ukończenia 5. roku życia.

Payment

  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

satysfakcji

Kup Kurs Dziecko: 0-6 miesiąca już dziś

30 dniowa Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

KursNaDziecko to sprawdzona platforma, z której skorzystały tysiące rodziców. Dlatego wiem, że to narzędzie doskonale przygotowane: oparte o sprawdzoną wiedzę, prezentowane w prostej formie. Wiem, że na pewno Ci się spodoba. Jeśli jednak będziesz innego zdanie, to zawsze masz 30 dni od zakupu na decyzję o rezygnacji. Bez tłumaczenia się, podawania powodów. Napisz do mnie e-mail, a ja oddam Ci pieniądze.