O nas

O nas

Nazywam się Rita Calderaro-Poczmańska. Od 14 lat jestem rehabilitantką dziecięcą. Od 8 lat mamą.

 

W moim rodzicielstwie wiele razy czułam się zagubiona, niepewna.

 

Wiem, jak to jest.

 

Byłam świadoma tego, jak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Dlatego postanowiłam stworzyć KursNaDziecko.pl.

 

Dziś to miejsce w którym możecie spotkać wielu różnych ekspertów zawodowo związanych z ciążą, połogiem, pielęgnacją i opieką nad noworodkiem i niemowlakiem, a potem również nad małym dzieckiem.

 

KursNaDziecko to nie tylko świetne kursy.

 

To także społeczność świadomych i odpowiedzialnych rodziców, którzy chcą się rozwijać i uczyć. Na naszej zamkniętej Grupie na Facebooku mamy już kilka tysięcy Kursantów, którzy wraz ze mną obrali kurs na dziecko.

Podczas różnych wywiadów dziennikarze pytają mnie skąd wziął się sukces Kursu na dziecko. Nie ma jednej prostej odpowiedzi na to pytanie, ale myślę, że wpływ na to miały moje zasady, którymi kieruję się od lat, przez cały czas pracy jako rehabilitant dziecięcy.

  1. Gdy nie wiem, to nie mówię – to nie grzech nie wiedzieć czegoś. Grzechem jest szerzyć dezinformacje, przekazywać niesprawdzone wiadomości, tworzyć fake newsy. 
  2. Jestem szczera – jeśli ktoś proponuje mi udział w promocji produktu, w który nie wierzę, bo może wyrządzić dziecku krzywdę, to możecie być pewni, że w takiej reklamie mnie nie zobaczycie. Jeśli jednak jakiś produkt jest skuteczny i dobrze przysłuży się w pielęgnacji dziecka to możecie być pewni, że powiem o nim nie raz i to za darmo. 
  3. Słucham się specjalistów  – często współdziałam z ekspertami z pokrewnych dziedzin. Sama nie mogę znać się na wszystkim, dlatego chętnie zapraszam do współpracy położne, lekarzy, ratowników medycznych, a nawet biomechaników wypadków. 

Zespół

Karolina Łataś-Zagrajek

Karolina
Łataś-Zagrajek

fizjoterapeutka uroginekologiczna, położna, seksuolog
Łukasz Bilski

Łukasz
Bilski

ratownik medyczny
Marta Bielecka

Marta
Bielecka

położna
Paweł Kurpiewski

Paweł
Kurpiewski

biomechanik zderzeń Fotelik.Info
Wioletta Dziekańska

Wioletta
Dziekańska

położna, doradca chustonoszenia ClauWi